Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Ostrów Południowy

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Działka Ostrów Południowy

Ostrów Południowy,podlaskie

120 000 zł3 200 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ostrów Południowy to urokliwa miejscowość na kresach wschodnich, w województwie podlaskim, położona między Supraślem a Krynkami. Działka ma powierzchnię 3200 m2, do której prowadzi.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana uzbrojona Supraśl

Supraśl(Ostrów Południowy + 24 km)

470 000 zł1 000 m² 470 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

* ** supraśl *** *** działka pod zabudowę jednorodzinną *** *** pełne media *** Polecamy działkę przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną położoną na blisko Białegostoku w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Supraśl

Supraśl(Ostrów Południowy + 24 km)

860 000 zł107,38 m² 8 008,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:474 m²

Na sprzedaż wysokiej klasy dom w norweskiej technologii szkieletowej Supraśl Stan deweloperski | Pompa ciepła nibe | Instalacja pod rekuperację | Dwa zadaszone tarasy | Ogrzewanie podłogowe | Drewno.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Szudziałowo

Szudziałowo(Ostrów Południowy + 6 km)

250 000 zł32 249 m² 7,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Dobra inwestycja- ziemia rolna 3,2249 ha Jeśli chcesz dobrze ulokować pieniądze; a co więcej pomnożyć je w przyszłości - ta oferta jest dla ciebie! W okazyjnej cenie możesz stać się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa przy lesie Radunin

Radunin(Ostrów Południowy + 13 km)

70 000 zł1 700 m² 41,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1700 m położona w Raduninie, malowniczej wsi leżącej w sercu Puszczy Knyszyńskiej, w gminie Gródek. Działka w projekcie planu ogólnego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Sokółka

Sokółka(Ostrów Południowy + 22 km)

44 000 zł13 402 m² 3,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona ok 10 km od Sokółki. Działka rolna o wymiarach :36mx378m Klasoużytki : Ł IV- 0,8471 łv - 0,03599 W-łiv-0,1083 W-łv- 0,0249 Dojazd drogą gminną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa uzbrojona

Łosiniany(Ostrów Południowy + 14 km)

95 000 zł3 300 m² 28,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż - łosiniany, gmina krynki | 3300 m | media | asfaltowy dojazd | urocza podlaska wieś Na sprzedaż działka o numerze ewidencyjnym 126, położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Krynki

Krynki(Ostrów Południowy + 7 km)

90 000 zł1 018 m² 88,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż niezabudowana działka położona w miejscowości Krynki, w gminie Krynki, powiecie sokólskim, województwie podlaskim. Nieruchomość oznaczona jest w ewidencji gruntów numerem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Podzałuki

Podzałuki(Ostrów Południowy + 17 km)

89 000 zł4 900 m² 18,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na prezentację działki rolnej, zadrzewionej, położonej w miejscowości Podzałuki (gm. Gródek), z bezpośrednim dostępem do rzeki Supraśl. Jeśli szukasz ciszy, spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Krynki

Krynki(Ostrów Południowy + 7 km)

110 000 zł56,60 m² 1 943,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne ,słoneczne mieszkanie o powierzchni 56,6 m2 usytuowane na 1 piętrze trzy piętrowego bloku. Blok po termomodernizacji i remoncie klatki schodowej. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Waliły

Waliły(Ostrów Południowy + 14 km)

140 000 zł10 363 m² 13,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** Działka Ze Stawem *** Gm. Gródek *** 1 Ha *** Serdecznie zapraszamy na prezentację działki położonej we miejscowości Waliły, gm. Gródek. Nieruchomość w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Ostrów Południowy

Ostrów Południowy,podlaskie

179 000 zł84 m² 2 130,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 058 m²

Meg Real Estate prezentuje na sprzedaż drewniany dom, o powierzchni 84m2, położony na działce o numerze geodezyjnym 343/4 i 343/1 co stanowi 2058m2 wraz z murowanym oraz drewnianym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Ostrów Południowy

Ostrów Południowy,podlaskie

86 000 zł4 900 m² 17,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka siedliskowa położona w Ostrowiu Południowym, powiecie sokólskim, gminie Krynki. Jej kształt, to regularny prostokąt o łącznej powierzchni 4900 m2. Teren częściowo zadrzewiony,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij